E-3090

ден3.850

3090 ДРИФТВУД

  • Површина | Вудлајн
  • Димензија | 2800*2070мм
  • Дебелина | 16мм

Не вршиме достава на плочест материјал, подигање само во салон.

Карат-М го задржува правото за промена на цените.

Оплеменета иверка
Сирова иврека од двете страни оплеменета со импрегнирана хартија и меламинска смола со дебелина од 0.15mm ,истата се изработува во различни дебелини , димензии и бои.
Оплеменета иверка најчесто наоѓа примена во индустријата за мебел и ентериерното уредување.
Иверката е едноставна за одржување,отпорна на светлина и има висока механичка и термичка отпорност.

Примена за хоризонтални и вертикални површини

  • Кујнски мебел
  • Мебел за бања
  • Канцелариски мебел
  • Болници и лабаратории
  • Ѕидни облоги
  • Ресторани и сл.

 

Површина

Вудлајн

Димензија

2800*2070мм

Дебелина

16мм

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “E-3090”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart