3D АБС трака

ден45

3Д АБС траките (акрилонитрил- бутадиене- стирен) се одликуваат со висока еластичност, висока површинска цврстина;одлична термичка стабилност и влагоотпорност. Површината на АБС траките е заштитена со УВ отпорен лак кој создава отпорност на површински гребнатини. АБС траката не содржи хлор и може да се рециклира.
Примена: Обработка на кружни и прави рабови. 3D АБС  23*1mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “3D АБС трака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart