П-Х26

ден5.850

Х26 СИВ ХРАСТ

  • Површина | Висок Сјај
  • Димензија | 2800*1220
  • Дебелина | 18мм

Не вршиме достава на плочест материјал, подигање само во салон.

Карат-М го задржува правото за промена на цените.

Медијапански панели:
Состав: сиров медијапан двострано оплеменета со PVC, PET или Акрилна фолија.
Медијапанските панели се користи за изработка на висококвалитетен мебел , ѕидни облоги и сл. Медијапанските панели претставува адекватна замена за фарбаниот медијапан. Обработката на медијпанските панели е побрза и поедноставна во однос на фарбаниот медијапан.
Примена: хоризонтални и вертикални површини (претежно се користат за врати во изработка на мебелот)

Површина

Лице: Висок Сјај
Позадина: Бела Софт

Димензии

2800*1220мм

Дебелина

18мм

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “П-Х26”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Shopping Cart